O Przeliczwalut.pl

Przeliczwalut.pl powstał z myślą o agregacji wszystkich form wymiany walut i lombardów w polskim Internecie. Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu kursu wymiany NBP, kursów banków dla wszystkich walut, kursów kantorów oraz historii kursów wymiany na przestrzeni kilku lat.

Przeliczwalut.pl nie jest kantorem ani lombardem. Nie reprezentujemy kantorów, lombardów ani banków. Stanowimy platformę internetową, na której każda giełda lub lombard może założyć bezpłatne konto w celu wyświetlania użytkownikom serwisu swoich stawek lub cen metali szlachetnych.

Z czasem postanowiliśmy ulepszyć serwis i dostarczać dane w czasie rzeczywistym, tak prawdziwe i nieocenzurowane, jak to tylko możliwe. Mamy nadzieję, że strona ta zaspokoi Twoje potrzeby i będziesz z niej korzystać, kiedy tylko będziesz jej potrzebować. Dziękujemy!

Przelicz walut

Reprezentujesz kantor wymiany walut?
Naciśnij NOWE KONTO, aby utworzyć konto, KANTOR, aby zobaczyć, jak możesz ustawić kurs wymiany.
Chcesz się z nami skontaktować?Kursy walut i przelicznik walut

Przelicznik walut Przeliczwalut.pl oblicza i wykorzystuje kurs wymiany z określonej daty, kwotę obliczoną z podatkiem VAT lub samym VAT, będzie jednocześnie mnożył, dodawał, odejmował i dzielił. Przeliczwalut.pl oferuje najlepszy na rynku przelicznik walut dla kursu wymiany.
Tutaj możesz także znaleźć najbardziej kompletny i dokładny historyczny kurs wymiany ze wszystkich banków i kantorów zarejestrowanych w Rumunii. Ten historyczny kurs wymiany daje znacznie wyraźniejszy obraz ewolucji kursu wymiany.

Kurs walut